Hotellist

Hotellist

Võluvaim hotell Tallinnas - St. Barbara!

Tere tulemast Tallinna parimasse hotelli St. Barbara!

Hotell St. Barbara asub 1904 aastal, Otto Greiffenhageni tellimusel ning arhidekt Erwin Bernhardt (1852-1914) poolt planeeritud, väärikas, pika ajalooga majas Tallinna südalinnas. Hoone oli rajatud Balti-Sakslaste erakliinikuks, mis oli antud ajajärgul innovatiivne ning väga kõrgelt arenenud tehniliste lahendustega. Hoones oli Tallinna esimene läbi kõikide korruste liikuv mehaniseeritud lift. 1997 aastal alustanud hotellil on 53 omanäolist ning ajaloohõngulist numbrituba, lisaks oma suurepärasele asukohale vanalinna veerel, ainulaadne saksapärane restoran Baieri Kelder, suur siseõu, ehitud hurmava suveterassiga, privaatne parkimisala kuni kümnele autole ning WiFi internetiühendus kogu majas tasuta.

Restoran Baieri Kelder võõrustab hotellikülalisi igal hommikul rikkaliku buffet-hommikusöögiga. Alates keskpäevast saab nautida tänapäeva Saksa köögi roogasid, mille juurest ei puudu ka traditsioonilne Saksa õlu.

Baieri Keldris on hea valik Eesti ja Saksa kuulsamaid õllesid, sealhulgas Tartu A.LeCoq ja tõeline mittefiltreeritud vaadiõlu Saksamaalt!

Hotell St.Barbara ootab Teid koos pere, sõprade või ärikaaslastega!

Hotell St. Barbara tubadega saate tutvuda nii meie galeriis kui ka hotellis kohapeal.

Kõige võluvam hotell - Hotell St.Barbara!

30 11.-1

Ärilõunad on tagasi!

Meil on heameel teavitada, et alates 16.01.17 on avatud meie hotelli restoran Baieri Kelder iganädalasteks lõunapakkumisteks. 

Lõunamenüü on saadaval Esmapäevast - Reedeni, ajavahemikus 12:00 - 14;00

Uus lõunamenüü on on nähtav igal esmaspäeval kell 10:00 meie hotelli ja restorani Facebook lehel. 

Head Isu!

Auhinnad